!!5angels a Ewa Farna!!

Mno takže..nwm co říct!!
Tento blog je o 5angels, Ewičce Farne a o old 5angels..;-)
KAPÍTO??

5angels-životopis

28. května 2009 v 17:29 |  5angels

Týna ŠlingrováDatum narození: 9.3.2000
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Zájmy: hudba, tanec muzikály
Oblíbená hudba: Pussycat Dolls, Gwen Stefani, Ewa Farná
Oblíbené jídlo: pizza, rajskáJiž jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto začala ve 3,5 letech navštěvovat zakladní kurzy v ATS Domino. O rok později se již účastnila souteží. V 7 letech vybojovala medaili mistryně světa ve streeshow formacích.

Niki SchnaidrováDatum narození: 7.8.1998
Znamené zvěrokruhu: Lev
Zájmy: tanec, zpěv, zvířata
Oblíbená hudba: disco, R´n´B
Oblíbené jídlo: svíčková od mamči
Niki se narodila v Praze, ke také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče- brách Filipa, se kterým si moc rozumí. Od 4 let navštěvovala taneční kroužky a ve 2.třídě začala chodit do zakladních kurzů ATS Domino, kde byla vybrána do soutěžního týmu. Doma už má i sbírku medailí, které jsou pro ni velkou motivací.

Kristýna Pecková


Datum narození: 5.3.1999
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Zájmy: tanec, jorkšírek Lari
Oblíbená hudba: právě teď High School Musical, jinak Monika Absolonová- rytmus do těla dostala
Oblíbené jídlo: čína s ananasem, plněné borůvkové knedlíky
Od 3 let začala Kristýna chodit na hodiny tanečků. Tancování Kristýnu natolik bavilo, že ji maminka přihlásila do kurzu předškoláků tanečního studia ATS Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistryní Prahy, České republiky, Evropy i světa ve streeshow formacích.
Nikola Mertlová


Datum narození: 24.9.1998
Znameíi zvěrokruhu: Váhy
Zájmy: tanec, zpěv
Oblíbená hudba: disco, R´n´B
Oblíbené jídlo: pizza a těstoviny
Od 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým nasledujících čtyř let projela kus světa. V té době již stoupila v televizních pořadech Kouzelná školka s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Od 7 let je členkou ATS Domino. S Dominem se stala mistryní republiky, Evropy i světa ve streetshow formacích. Jejím velým vzorem je Shakira.
Diana KaléováVěk: 11 let
Zájmy: tanec,zpěv,hra na kytaru,malování,
snowboard,Heelyes,Hry na Wii a Sims PC
Vzor: Avril Lavigne,High School Musical
Diana se s tancem poprvé setkala ve třech letech, kdy viděla hodinu baletu na Taneční konzervatoři. I když byla o tři roky mladší než holčičky, které tam viděla, uprosila maminku, aby jí taky přihlásila. Taneční centrum Praha - konzervatoř vystřídala baletní přípravka Národního divadla a soukromá baletní škola Pirueta, kde Diana letos ukončila šestý ročník.

V šesti letech tančila v baletu Šípková Ruženka (roli malé Růženky) ,v baletních představeních Popelka, Šeherezáda a Broučci. Účinkovala s taneční skupinou Uno v pořadu Abeceda hvězd na ČT a mohli jste o ní vidět reportáž v Extra na Primě. Má ráda nejen balet, ale i disco,hip-hop nebo r´n´b.

Do skupiny 5angels se dostala po konkurzu, na kterém se ukázalo, že umí nejen tančit, ale taky zpívat... Má dvě sibiřské kočky Mayu a July.

Tereza-bývalá členka,místo DianyDatum narození: 22.11.1997
Znamení zvěrokruhu: Stír
Zájmy: hudba, tanec, tanec a zase tanec
Oblíbená hudba: Rihanna, High School Musical
Oblíbené jídlo: SNP- slepice na paprice


Tereza je nejstarší členkou tanečně pěvecké skupiny 5angels. V 5 letech začala se sportovním aerobikem a za krátko dostala nabítku z tanečního studia Niké, které se zabývalo převážně společenskými tanci. To ale Terezu i přes všechny úspěchy příliš nebavilo. Ve 2.třídě proto využila nabídky ATS Domino. V současné době je mistryní Prahy a ČR ve streeshow formacích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama