!!5angels a Ewa Farna!!

Mno takže..nwm co říct!!
Tento blog je o 5angels, Ewičce Farne a o old 5angels..;-)
KAPÍTO??

Květen 2009

Pro všechny naše SB

31. května 2009 v 13:09 | By LůcaX-D |  Diplomky
Pro všechny naše ♥SB♥
SNAD SE VÁM LÍBÍ;-)

Zemřel zpěvák Waldemar Matuška

30. května 2009 v 21:00

Zemřel zpěvák Waldemar Matuška

Na Floridě v sobotu zemřel český zpěvák Waldemar Matuška. Příčinou úmrtí byly podle oznámení rodiny zápal plic a selhání srdce. Matuška měl těžké astma.

Video

//<![CDATA[ adv['adVideosponzor'] = { zoneId:'seznam.novinky.video.sponzor', section:'/kultura', collocation: 'null' }; //]]>
Waldemar Matuška - Tereza

Waldemar Matuška

* 2.7.1932, Košice
vyučil se sklářem, pracoval ve sklárně v Karlových Varech
člen Státního souboru písní a tanců
vystupoval v klubu Reduta, Praha
založil hudební skupinu Mamo kvintet
účinkoval v kavárně Vltava
vystupoval v divadle Semafor, Praha, 1960-1962
vystupoval v divadle Rokoko, Praha, 1963-1970
hostoval v Národním divadle, Praha, 1970
písně: Tereza, Jó třešně zrály, Růže z Texasu, Slavíci z Madridu, Sbohem Lásko, Písnička pro Zuzanu, Ach, ta láska nebeská (duet s Evou Pilarovou)
filmy: Kdyby tisíc klarinetů, Trhák, Světáci, Noc na Karlštejně, Všichni dobří rodáci
V roce 1986 emigroval do USA a požádal o politický azyl.V USA vydal tři alba. Do ČR se pravidelně vracel koncertovat s manželkou Olgou Blechovou.
rodina: byl třitkrát ženatý, jeho třetí ženou byla zpěvačka Olga Blechová, s níž měl syna Waldemara
Dnes 18:43 - Praha
(Aktualizováno: 19:12 )
Zpěvák žil v USA od roku 1986, do ČR se pravidelně vracel. Poslední rozloučení s jedním z nejoblíbenějších českých zpěváků 60. až 80. let se podle záměrů rodiny uskuteční v Praze.
"Říkal ze srandy, že na Floridě pohřbený být nechce, protože je tam v zemi voda," zavzpomínala v sobotu v rozhovoru s ČTK Olga Blechová.
"Příčin bylo moc, akutně zápal plic, nakonec mu selhalo srdce," uvedl zpěvákův syn Waldemar. Doplnil, že otec zemřel po dlouhém a statečném boji.
Waldemar Matuška na archivním snímku z roku 2007
//<![CDATA[ var data_169554 = [{ alt : "Waldemar Matuška na archivním snímku z roku 2007 ", description :"Waldemar Matuška na archivním snímku z roku 2007 ", author : { author : "Igor Zehl", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/955/169554-top_foto2-9iant.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/955/169554-original1-9iant.jpg", width:500, height:363 } }]; //]]>
Waldemar Matuška na snímku z roku 2007 FOTO: Igor Zehl, ČTK
Matuška byl interpretem písní, které zlidověly, například Tereza, Jó třešně zrály, Ach, ta láska nebeská, Růže z texasu, Slavíci z Madridu.

Video

Waldemar Matuška - Slavíci z Madridu

Začínal v divadle Semafor, kde zazářil v několika představenáích. Hrál ve filmech Limonádový Joe, Kdyby tisíc klarinetů, Všichni dobří rodáci, Noc na Karlštejně nebo Trhák.
Dvakrát, v roce 1962 a 1967 byl zvolen Zlatým slavíkem. V 60 a 70. letech získal několik bratislavských lyr.

Video

Waldemar Matuška a Eva Pilarová - Ach ta láska nebeská

Tak,že sem jsme přesunuly blog

28. května 2009 v 17:50 | **Stars-Music**

Tak,že sem jsme přesunuly blog!

Ještě není moc super..musíme jsem přidat spoustu věcí!

Diplomky za mini anketu

28. května 2009 v 17:49 Diplomky
Diplomky jsou v CČ↓

Mini anketa

28. května 2009 v 17:48 Ewa Farná

Mini anketa.

Kdo nám na ni odpoví,dostane diplomek...Líbí se vám víc od Ewy video Cicho nebo Ticho?
Odpovězte do komentíků))

Ukázky:

Cicho


Ticho


Diplomek pro Veve=o*

28. května 2009 v 17:46
Diplomek pro Veve=o*

Snad se ti líbí;-)Diplomek pro nás od Veve=o*

28. května 2009 v 17:45 Diplomky
Diplomek pro nás_má tam být: Stars-Music,ale to je jedno..;-)

5angels_rozhovor o jejich autě

28. května 2009 v 17:44 5angels
Hudební skupina 5angels rozhodně po svých vystoupeních nejezdí v nějaké rozvrzané dodávce. Po akcích se totiž vozí v luxusním rodinném vozítku francouzské provenience, kde nechybí ani lednička nebo jídelní stůl.

"Dřív jsme jezdily dvěma osobními auty, ale teď konečně jezdíme ve svém. V zadní části automobilu je to jako v obývacím pokoji," pochvaluje si pětice mladých dam, které si říkají 5angels.


"Auto nám pořídili naši manažeři a je fakt super. Když jedeme na akce, auto se otřásá v základech. Na cestách hrajeme různé hry, sledujeme filmy, posloucháme hudbu. V autě vlastně žijeme, jsme pořád na cestách, teď nás čeká Plzeň, České Budějovice a Hradec Králové," dodávají děvčata, v jejichž vozítku nechybí ani výkonný hudební systém.


"Všude na nás čeká spousta skvělých fanoušků. Cestují dokonce za námi i rodiny přes celou republiku. Teď ke konci školního roku budeme natáčet pro TV a máme spoustu dalších akcí," rozplývají se 5angels.Zdroj
5angels v časopise

28. května 2009 v 17:39 5angels

5angels ve Story a Mateřidoušce

Pro všechny fanoušky 5angels vychází 1.6. článek v časopise STORY. Druhým periodikem, které vydá o 5angels medailonek s rozhovorem a plakátem je MATEŘIDOUŠKA, která vychází na konci května

Super vtip o bláznovi...

28. května 2009 v 17:38
Jde takhle blázen po ulici a táhne za sebou na vodítku cihlu... Vidí ho policajt a říká si: "No udělám si z blázna srandu" Přijde k němu a říká: "Jééé..., vy máte krásného pejska." Blázen mu na to odpoví: "Jste normální? Nevidíte,že je to cihla?" Policajt naštvaný odchází. Blázen se otočí a říká: "To jsme ho vypekli, viď Alíku!?"

Fanclub 5angels

28. května 2009 v 17:38 5angels

Fanclub

Vítejte, tahle část je hodně věnována vám, našim fanouškům. Najdete tu speciální informace o nás, větší možnost nás kontaktovat a povídat si s námi. Staň se i ty členem Fanclubu ať jsi tu s námi.

Pro přístup do fanklubu se musíte přihlásit, nebo být registrování.

Pokud nejste doposud registrovaní a chtěli byste mít přístup do fanklubu, diskuzního fóra, můžete se zdarma registrovat. Poté máte možnost účastnit se online diskuze s námi.

Pokud máte cd s kodem, neplatíte členský přísvěvek 240kč. Ale jen vstupní poplatek 150Kč.
Pro další výhody fanclubu je třeba zadat kód z cd zde a zaplatit vstupní příspěvek. Nebo zaplatit vstupní a členský příspěvek

Novinky v e-shopu

28. května 2009 v 17:37 Ewa Farná

Novinky v e-shopu!

E-shop již nefunguje přes Showpark.cz, jak jste byli v posledním roce zvyklí, ale frčí zase přes náš oficiální web. Najdete v něm nové diskopropisky, podpiskartu, placky, plakát a také slevy na trička a další věcí. NAVÍC ke každému tričku obdržíte dárek :-)


Pixelky zvířata

28. května 2009 v 17:33 Pixelky
Psi:
Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click(tenhle je roztomily:-).Ty ošíčka.)Drag and Drop or Double Click


Horse 1Horse 2Horsepixel

Krááásné fotky Avrilky

28. května 2009 v 17:32 Avril Lavigne
Krááásnéé fotěšky Avrilky!

Pro nás od Betty999

28. května 2009 v 17:31 Diplomky

Pro:Terku ze **STARS-MUSIC**

Od:Betty999


Ewa hlásí změnu

28. května 2009 v 17:30 Ewa Farná

Ewa Farna hlásí změnu - na podzimní turné s novou kapelou
Kapela, která po boku Ewy hrála dva roky, si od letošního června odchází plnit své ambice samostatné kapely. Fanoušci Ewy se tak mohou těšit na jiné tváře, které budou zpěvačku doprovázet na jejím plánovaném podzimním česko - polsko - slovenském samostatném turné a také budou již v létě spolupracovat na nové, již třetí desce Ewy.

V těchto dnech probíhá předvýběr vhodných kandidátů na příští hudebníky doprovodné kapely Ewy, které čeká již během několika týdnů intensivní zkoušení stávajícího repertoáru pro ccá 25 letních koncertů Ewy v Čechách. Kromě těchto vystoupení čeká novou kapelu několik prvních koncertů v Polsku a taky účast Ewy na věhlasném festivalu polské písně Opole 2009, který patří mezi nejsledovanější hudební televizní akce sezóny..

Producent: Lešek Wronka
Managerka: Michaela Kocourová


5angels-životopis

28. května 2009 v 17:29 5angels

Týna ŠlingrováDatum narození: 9.3.2000
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Zájmy: hudba, tanec muzikály
Oblíbená hudba: Pussycat Dolls, Gwen Stefani, Ewa Farná
Oblíbené jídlo: pizza, rajskáJiž jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto začala ve 3,5 letech navštěvovat zakladní kurzy v ATS Domino. O rok později se již účastnila souteží. V 7 letech vybojovala medaili mistryně světa ve streeshow formacích.

Niki SchnaidrováDatum narození: 7.8.1998
Znamené zvěrokruhu: Lev
Zájmy: tanec, zpěv, zvířata
Oblíbená hudba: disco, R´n´B
Oblíbené jídlo: svíčková od mamči
Niki se narodila v Praze, ke také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče- brách Filipa, se kterým si moc rozumí. Od 4 let navštěvovala taneční kroužky a ve 2.třídě začala chodit do zakladních kurzů ATS Domino, kde byla vybrána do soutěžního týmu. Doma už má i sbírku medailí, které jsou pro ni velkou motivací.

Kristýna Pecková


Datum narození: 5.3.1999
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Zájmy: tanec, jorkšírek Lari
Oblíbená hudba: právě teď High School Musical, jinak Monika Absolonová- rytmus do těla dostala
Oblíbené jídlo: čína s ananasem, plněné borůvkové knedlíky
Od 3 let začala Kristýna chodit na hodiny tanečků. Tancování Kristýnu natolik bavilo, že ji maminka přihlásila do kurzu předškoláků tanečního studia ATS Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistryní Prahy, České republiky, Evropy i světa ve streeshow formacích.
Nikola Mertlová


Datum narození: 24.9.1998
Znameíi zvěrokruhu: Váhy
Zájmy: tanec, zpěv
Oblíbená hudba: disco, R´n´B
Oblíbené jídlo: pizza a těstoviny
Od 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým nasledujících čtyř let projela kus světa. V té době již stoupila v televizních pořadech Kouzelná školka s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Od 7 let je členkou ATS Domino. S Dominem se stala mistryní republiky, Evropy i světa ve streetshow formacích. Jejím velým vzorem je Shakira.
Diana KaléováVěk: 11 let
Zájmy: tanec,zpěv,hra na kytaru,malování,
snowboard,Heelyes,Hry na Wii a Sims PC
Vzor: Avril Lavigne,High School Musical
Diana se s tancem poprvé setkala ve třech letech, kdy viděla hodinu baletu na Taneční konzervatoři. I když byla o tři roky mladší než holčičky, které tam viděla, uprosila maminku, aby jí taky přihlásila. Taneční centrum Praha - konzervatoř vystřídala baletní přípravka Národního divadla a soukromá baletní škola Pirueta, kde Diana letos ukončila šestý ročník.

V šesti letech tančila v baletu Šípková Ruženka (roli malé Růženky) ,v baletních představeních Popelka, Šeherezáda a Broučci. Účinkovala s taneční skupinou Uno v pořadu Abeceda hvězd na ČT a mohli jste o ní vidět reportáž v Extra na Primě. Má ráda nejen balet, ale i disco,hip-hop nebo r´n´b.

Do skupiny 5angels se dostala po konkurzu, na kterém se ukázalo, že umí nejen tančit, ale taky zpívat... Má dvě sibiřské kočky Mayu a July.

Tereza-bývalá členka,místo DianyDatum narození: 22.11.1997
Znamení zvěrokruhu: Stír
Zájmy: hudba, tanec, tanec a zase tanec
Oblíbená hudba: Rihanna, High School Musical
Oblíbené jídlo: SNP- slepice na paprice


Tereza je nejstarší členkou tanečně pěvecké skupiny 5angels. V 5 letech začala se sportovním aerobikem a za krátko dostala nabítku z tanečního studia Niké, které se zabývalo převážně společenskými tanci. To ale Terezu i přes všechny úspěchy příliš nebavilo. Ve 2.třídě proto využila nabídky ATS Domino. V současné době je mistryní Prahy a ČR ve streeshow formacích.